Felsefemiz Basittir,

Ürünü doğru olarak elde edin.
Onu en düşük maliyete üretin.
Her ürün silsilesinde fiyat lideri olun.
Müşteriye hizmet edin ve alanda üretim yapın.

VIA’nın tarihine bakarken; bilmeniz gereken ilk şey VIA Bowling’in Uluslararası bir başarı öyküsü oluşudur. 90’ların ortalarında Çin’de ilk ürünlerinin ortaya çıkmasıyla beraber

VIA binlerce hat bowling gereci satmış ve en yakın iki uluslararası kulvardaki rakibinin satış rakamlarının toplamını dahi geçmiştir. Neredeyse 40 yıldır süren bu iki şirketin bowling gereçleri pazarındaki üstünlüğü ilk defa sona erdirilmiştir.

VIA’nın başarı hikâyesinde genişleme; Çin’de hem ürün yelpazesinin genişlemesi hem de pazar payının büyümesi anlamında satış deneyimlerini hızla kurmasından ileri gelmektedir. VIA markasının dünyada markalaşması ve tanıtım faaliyetleri, yerel dağıtım merkezlerinin oluşturulması, direkt satışların pek çok yeni pazarda genişletilmesi ve uluslararası dağıtımcı ve acentelerle sayısız anlaşmaların sonuçlandırılmasıyla VIA’ya bowling endüstrisindeki uluslar arası kimliğini kazandırmıştır. Aynı zamanda, ürün yelpazesinde ki iyileştirmelerle parçaların yenilenmesi, bowling toplarının üretim ve modernizasyonu gibi özel pazarlara giriş sağlanmıştır.

VIA’nın başarı hikâyesinde kaliteye odaklanmasında ise; pek çok müşterinin Çin kaynaklı firmaların avantajlı fiyatlar sunması gerektiğini bekler hale gelmesinden yola çıkılmıştır. Ama VIA olarak biz biliyoruz ki başarımız en düşük fiyatlardan en yüksek kaliteyi sunmamızdan

kaynaklanmıştır. Bu nedenle VIA; şirket bünyesi, ürünleri ve müşteri memnuniyeti başta olmak üzere üretim faaliyetlerini her yönden geliştirmiştir.
Kalite sertifikası alanında VIA, başta CE onaylı ve ISO9001 üretim kalite standartları sertifikasına sahip MC2 Pin Dağıtıcısı ve USBC (Amerika Birleşik Devletleri Bowling Kongresi) sertifikalı bowling hatları, Pin dağıtım ekipmanları ve bowling topları olmak üzere yaygın kalite güvence sistemlerini edinmiştir.

Üretim Tesislerinin boyutlarından gelen gücüyle VIA, Çin’de 110,000 metre karelik endüstriyel tesisi ve 700 çalışanıyla bowling ürünlerinin tüm çeşitlerini geliştirmek ve üretmek kapasitesine sahiptir. Üretim odağımız sattığımız ürünlerle özel ilişkiler geliştirmemizi sağlamıştır. Birçok rakibinden farklı olarak VIA, ürünlerine daha yakın ve böyle olması gerektiğini bilincindedir. Bu yüzden, VIA’nın ISO 9001 kalite sertifikası demek, çok daha fazla sizlere yakın olması demektir.

Bu avantajlar, sizlerin her ürün alımında VIA’dan sizlere aktarılmaktadır.