Boxing

 

Jeton ve ya para atıldıktan sonra ayarlanabilir farklı zorluk derecelerine sahiptir.
Kullanıcıları açısından tamamıyla tehlikesizdir ve yumruk torbasına yetişmede problemi olmayan herkes rahatlıkla kullanabilir.
İşletmenizin mekânına her türlü uyabilecek siyah renk tonuna sahiptir.
Oyuncuların hırsını ve zevkini tetikleyen ses efektlerine sahiptir.

 

Teknik Özellikler:

 

Genişlik            83   cm
Derinlik            126 cm
Yükseklik         220 cm
Voltaj               220V
Sistem              Jeton ve ya Bozuk Para

 

 

Street Basket

 

Basket oyunun zevkini oyuncularına tattıran sistemlerden biri olan Street Basket kalitesini dijital sayacıyla tamamlamaktadır. Turnuvaların kolaylıkla yapılabileceği ve 15 adet makinenin birbirine bağlanabileceği bu sistem bilet mekanizmalıdır. Mekânınızın tarzına kolaylıkla uyum sağlayabilir siyah ve sarı renk tonlarına sahiptir. Dijital sayacının yanı sıra sesli ve ışıklı efektleriyle oyunculara keyifli dakikalar yaşatır.

 

Teknik Özellikler:

 

Genişlik            103 cm
Derinlik            250 cm
Yükseklik         267 cm
Voltaj               220V
Sistem              Bilet (Ticket) mekanizmalı

 

 

Ferrari Challenger F355 DX

 

Arcade makineleri arasında Ferrari hayranları için dizayn edilmiş olan gerçekçi bir oyun. Etkliyeci grafikler ve gerçekçi seslerlerle kendinizi Ferrari kullanıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz....

 

Sega’nın parlak zekâlarından Yu Suzuki’nin üreticisiyle görüşerek pek çok sürücünün Rüya Aracı olan Ferrari’yi sizin için yaratmıştır. Bu oyun makinesi Ferrari’nin en popüler modeli olan F355’in gerçek sürüş hissi ve direksiyon kabiliyeti üzerine tasarlanmıştır.

 

Oyun sürüşü gerçek Ferrari’nin sürüş keyfine en yakın olması amacıyla kurgulanmıştır. Ferrari F355 bu özelliğiyle Sega’nın diğer sürüş oyunlarından kolaylıkla ayrılmaktadır.  Gerçek hayatta olduğu gibi, sürücüler fren yapması gereken durumda güç düşmesi yerine gerçek freni hisseder, böylelikle pist dışına çıkmalar zorlaşmış ve zor etaplarda sürüş kolaylığı sağlanmıştır.

Bu oyun gerçek Ferrari hayranları için tasarlanmıştır ve oyun zevkini gerçekliğe yaklaştırmıştır. Oyun özellik olarak 6 pistten ve deneme sürüşü bölümünden oluşmaktadır. Oyuncular 3 farklı F355 serisi araçtan dilediklerini seçebilmektedir.

Ferrari F355 DX versiyonunun müşterilerinizi en cezp edecek yanı ise kabinin önündeki dev 3 adet 29” ekrana sahip olmasıdır. Oyuncuya en iyi üç boyut deneyimini vermesi için ekranlardan bir tanesi önde, diğer iki tanesi de uygun açılarla yan taraflara monte edilmiştir.

 

Teknik Özellikler:       

  

Ağırlık              597 kg
Uzunluk            226 cm
Genişlik            208 cm
Yükseklik         183 cm
Voltaj               220V
Monitör            3 adet 29"