Teknik Desteğimiz,

VIA Bowling Türkiye olarak gurur duyduğumuz bir başka kalitemizde güçlü Teknik Ekibimizdir. VIA Bowling Türkiye ve FunStar, Antalya’da ki merkez ofisi ve işletmelerinde; konusunda uzman ve tecrübeli 50 personelle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır.

VIA Bowling Türkiye, Bowling sektöründe eksikliği çokça hissedilen, arıza ve ihtiyaçlara müdahaledeki profesyonel ve hızlı müdahale faktörünü bu teknik ekibi ile birlikte gidermektir. VIA Bowling’in sunduğu ürün yelpazesi ile fiyat/performans memnuniyetini tanıdıktan sonra satış sonrası teknik destek hizmetinin farkıyla da size VIA kalitesini tanıtacaktır.

VIA Bowling Türkiye servis ağı ve araç filosunun yanında zengin yedek parça ve malzeme stokuyla aldığınız ürünleri en sağlıklı haliyle ve tam verimle kullanabilme şansına sahip olmanızı sağlayacaktır.Öyle ki, VIA Bowling Türkiye’nin teknik desteği ve yedek parça zenginliği Türkiye’de farklı markalarda ki mevcut kurulu hatların %99’una aynı hizmeti sağlayabilmektedir. Sizden yalnızca bir telefon uzakta olduğumuzu unutmayınız.