Fırsat Ürünleri  

VIA Victory Alt Konsolu
15” LCD dokunma ekranı girişli aygıtlara sahip VIA Victory alt konsol, overhead monitörlerin herhangi bir stiliyle birleştirilebilir. Skor sayfası görünümlerinin mükemmel ötesi olması yanında sistemine dâhili veya harici telefon bağlama imkânı veren alt yapıda dâhil edilmiştir.

 

VIA Önbüro Kasa Sistemi
Önbüro kasa sistemi çok detaylı multi düzeyde güvenlik kontrolü şifre girişi ihtiva etmektedir. Hat bilgisayarları ana bilgisayara tam olarak rapor iletirler ve böylece bilgi kaybı söz konusu değildir. Sadece turnuva modu değil, lig modu da, değişik durumları değerlendirmek için bu sistemde dâhil edilmiştir.

 

VIA 04 Alt Konsolu
VIA 04 serisi oyuncu konsolu genellikle dokunma duyalı klavye ile birlikte kurulmaktadır. Ayrıca hızlı yazım kolaylığı sağlamak için tuş takımı da mevcuttur. Zarif profilli süper tasarım LCD ekranı herhangi bir mobilyayla uyumluluğu sağlayacaktır.

 

VIA LCD 32” Overhead Monitor
VIA’nın 32 inc LCD teknolojisi ile mekânınız hem dijital görüntü kalitesine kavuşacak hem de dekorasyonunuza görsel güzelliği ile katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini kat kat artıracaktır.

 

 

 

V05 1030

VICTORY ALT KONSOLU

V04 1030

ALT KONSOL

V04 1020

OVERHEAD MONİTÖR